Politika

Başkan Çelik: 'Kazanan Manisa olacak' Başkan Çelik: 'Kazanan Manisa olacak'
Ali Kılıç'tan 'her mahalleye arşiv' projesi Ali Kılıç'tan 'her mahalleye arşiv' projesi
AK Partililer'in Elbeyli'ye çıkarma yaptı AK Partililer'in Elbeyli'ye çıkarma yaptı
AK Parti Mardin gençliği her ilçede stand açtı AK Parti Mardin gençliği her ilçede stand açtı
Güney Afrika'ya Vanlı Cumhurbaşkanı adayı Güney Afrika'ya Vanlı Cumhurbaşkanı adayı
Başkan Genç'in yoğun hafta sonu mesaisi Başkan Genç'in yoğun hafta sonu mesaisi
Mustafakemalpaşa'nın kağıt üzerinde yarısı, kağıt üzerinde tamamı onların Mustafakemalpaşa'nın kağıt üzerinde yarısı, kağıt üzerinde tamamı onların
Millet'te Aktaş rüzgârı esti Millet'te Aktaş rüzgârı esti
Emet'te AK Partili gençler yemekte buluştu Emet'te AK Partili gençler yemekte buluştu
Ağrı İYİ Parti'de istifa Ağrı İYİ Parti'de istifa
Doğubayazıt'ta Ekrem Çelebi'ye yoğun ilgi Doğubayazıt'ta Ekrem Çelebi'ye yoğun ilgi
Millet Bahçesi, Gaziemir'in akciğerleri olacak Millet Bahçesi, Gaziemir'in akciğerleri olacak
AK Partililer salona sığmadı AK Partililer salona sığmadı
CHP'li Sandal'dan çifte müjde CHP'li Sandal'dan çifte müjde
Başkan adayı Uysal: 'Büyükçekmece Sahili'nden vatandaşlar yararlanamıyor' Başkan adayı Uysal: 'Büyükçekmece Sahili'nden vatandaşlar yararlanamıyor'
Kemalpaşa'da görkemli açılış Kemalpaşa'da görkemli açılış
Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Kavacık'ta esnafı ziyaret etti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Kavacık'ta esnafı ziyaret etti
Ak Parti Bursa Milletvekili Aydın: 'Biz topraklarımızı terk etmeyiz. Ya ölürüz ya ölürüz' Ak Parti Bursa Milletvekili Aydın: 'Biz topraklarımızı terk etmeyiz. Ya ölürüz ya ölürüz'
İsmail Erdem: '31 Mart'ta zafer bizim olacak, Ataşehir'de değişim gerçekleşecek' İsmail Erdem: '31 Mart'ta zafer bizim olacak, Ataşehir'de değişim gerçekleşecek'
Filistin Devlet Başkanı Abbas, Irak'ta Başbakan Abdülmehdi ile görüştü
Filistin Devlet Başkanı Abbas, Irak'ta Başbakan Abdülmehdi ile görüştü
Politika Haberleri

Başkan Çelik: 'Kazanan Manisa olacak'

Şehzadeler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Ömer Faruk Çelik, seçim çalışmaları kapsamında hafta sonu dört mahalleyi ziyaret ederek, vatandaşlardan destek istedi. Manisa Romanlar Derneğinin yemeğine de katılan Başkan Çelik sevgi gösterileriyle karşılandı.

Ali Kılıç'tan 'her mahalleye arşiv' projesi

Cumhur İttifakı AK Parti Terme Belediye Başkan Adayı Ali Kılıç, her mahallenin arşivini oluşturarak sorunları yerinde çözeceklerini söyledi.

AK Partililer'in Elbeyli'ye çıkarma yaptı

AK Parti Kilis İl Teşkilatı Elbeyli Belediye Başkanı Süleyman Şimşek'e destek için Elbeyli ilçesine çıkarma yaptı.

AK Parti Mardin gençliği her ilçede stand açtı

AK Parti Mardin İl Gençlik Kolları Başkanlığı, 31 Mart yerel seçim süreci boyunca partilerinin 17 yıldır Türkiye'de ve dışarıda yapmış olduğu icraatlarının bulunduğu ve tüm adayların tanıtımının yer aldığı broşürlerin dağıtımı için ilçelere tanıtım stantları kurdu.

Güney Afrika'ya Vanlı Cumhurbaşkanı adayı

Vanlı Mehmet Vefa Dağ, Güney Afrika'da 8 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday oldu.

Başkan Genç'in yoğun hafta sonu mesaisi

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, hafta sonu mevlit, düğün ve asker eğlencesi gibi etkinliklere katılarak ilçe sakinlerinin yanında yer aldı.

Mustafakemalpaşa'nın kağıt üzerinde yarısı, kağıt üzerinde tamamı onların

Bursa'nın yüz ölçümü açısından en büyük ilçesi olan Mustafakemalpaşa'da seçim süreci büyük bir keyif ve ilgiyle sürüyor. Halktan büyük destek alan Ak Parti'nin Belediye Başkan Adayı Mehmet Kanar, kadın seçmenden gördüğü desteğin gücünü arttırdığını söylerek, 'Mustafkemalpaşa'nın kağıt üzerinde yarısı, gönlümüzde ise tamamı onların' dedi.

Millet'te Aktaş rüzgârı esti

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Millet Mahallesi'nde coşkulu kalabalık tarafından alkışlar ve tezahüratlarla karşılandı.

Emet'te AK Partili gençler yemekte buluştu

Emet AK Parti İlçe Teşkilatı'nın düzenlediği yemekte bir araya gelen AK Partili gençler, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Ağrı İYİ Parti'de istifa

İYİ Parti Ağrı Gençlik Kolları Başkan ve bazı üyeleri İYİ Parti'den istifa ettiklerini açıkladılar.

Doğubayazıt'ta Ekrem Çelebi'ye yoğun ilgi

Adalet ve Kalkınma Partisi Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, seçim çalışmaları kapsamında gitti Doğubayazıt'ta büyük ilgi gördü.

Millet Bahçesi, Gaziemir'in akciğerleri olacak

Doğal yaşam ve sosyal aktivitelere büyük önem veren Cumhur İttifakı'nın Gaziemir Belediye Başkan Adayı Nazmi Yılmaz, yeşile ve aktiviteye hasret ilçe halkının yapacakları 'Millet Bahçesi'nde nefes alacağını söyledi.

AK Partililer salona sığmadı

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin'in belediye meclis üyesi adayları ve projelerinin tanıtımı için düzenlenen toplantıya 3 bin kişi katıldı. Büyük salon katılımcıları almayınca bir salon daha açıldı. Projelerini açıklayan Şahin coşkulu kalabalık tarafından ayakta alkışlandı ve tam not aldı.

CHP'li Sandal'dan çifte müjde

CHP Bayraklı Belediye Başkan Adayı Serdar Sandal, Bayraklılı vatandaşlara iki müjde birden verdi. İlçedeki 24 mahallenin her birine kreş açacaklarını kaydeden Sandal, ayrıca Manavkuyu Mahallesindeki Fatih Camini de 'Protokol cami' haline getireceklerini açıkladı.

Başkan adayı Uysal: 'Büyükçekmece Sahili'nden vatandaşlar yararlanamıyor'

AK Parti Büyükçekmece Belediye Başkan adayı Mevlüt Uysal, ilçede faaliyet gösteren bir otelde 'Celaliye Kaanat Önderleri' ile bir araya gelirken yaptığı konuşmada Büyükçekmece Sahili'nden vatandaşlar yararlanamıyor' dedi.

Kemalpaşa'da görkemli açılış

İzmir'in Kemalpaşa ilçesi Bağyurdu Mahallesi'nde Cumhur İttifakı Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışı gerçekleştirildi.

Toplam 297 haber.